O nás

Jak šel čas...

Příběh začal v roce 2007. Jakubovi bylo 13 let, a v tu chvíli začal vytvářet webové stránky pro první malé klienty. Neustále se zdokonaluje a v roce 2010 zakládá internetovou agenturu Flow Media, kterou si na konzultace najímá již český Vodafone.

Pod lavicí pak hledá způsob, jak se zbavit všudypřítomného papíru. Tak vzniká Školní sešit.cz, online nástroj pro vytváření a sdílení studijních zápisků.

Jakub poznává Davida.

David je tou dobou partnerem a CEO švýcarského investičního fondu, spravuje rozsáhlé portfolio investic ve střední a východní Evropě.

Rok 2011 je pro oba zlomový. Jakubovi je sedmnáct let a získává pro Školní sešit.cz investici od zahraničního investora.

Společně pracují na expanzi cizojazyčných verzích Školního sešitu doslova do celého světa. Aplikaci používá více než milion uživatelů po celém světě.

Jakub se účastní akceleračního programu Blackbox Connect v Silicon Valley, vystupuje na odborných konferencích i v médiích, nadále rozvíjí a řídí Flow Media a oslovuje stále významnější klientelu.

V roce 2013 do Flow Media vstupuje David jako partner a společně transformují Flow Media na fullservisovou agenturu. Dnes má společnost za sebou dlouholetou historii, silné zázemí a pracuje pro klienty jako je BRIT, Ondrášovka, T.M.Lewin, Český Rozhlas, DHL a neustále roste. Dlouhodobě také provozuje vlastní online projekty pro globální trh – jeden z posledních např. Influencer marketing platforma Reward.

Společný cíl je poskytovat vysoce kvalitní služby a starat se o značku jako celek, s vysokým zaměřením na obchodní výsledky. A na ty se zde podívejte!

Kdo za Flow stojí?

Jakub Rož

Jakub Rož

CEO

Twitter LinkedIn

Inovátor překypující nápady. Nadšenec do moderních technologií. Milovník pracovního vytížení, stresu a pořádných steaků.

David Dostal

David Dostal

Managing partner

Twitter LinkedIn

První start-up jsem rozjel v Německu již v roce 1996, kde jsem tou dobou žil. Na vlastních projektech jsem pracoval jako Web & Java Developer.

Co o nás říkají klienti?

O Flow Media